Tworzenie etykiet online
i drukowanie

Nowość: wzory projektowe do natychmiastowego użycia,
asystent tworzenia, który krok po kroku prowadzi do utworzenia
gotowej etykiety i posiada wiele funkcji. Bezpłatnie. Brak
konieczności instalacji oprogramowania.

Zawsze i wszędzie dostępne.

Tu znajdziesz numer artykułu

Na przedniej stronie opakowania lub na odwrotnej stronie każdego arkusza etykiety.

 

Szablony

Szybko i łatwo znajdź pasujący szablon i rozpocznij pracę.

Wzór lub in blanco?
wybierz
Użycie
wybierz
Format
wybierz
Forma
wybierz
Usuń wszystkie filtry Ihre Auswahl:
Wir haben 351 Ergebnisse gefunden

Blank online template 116x116 mm

Blank online template 45.7x21.2 mm

Blank online template 63.5x29.6 mm

Blank online template 96x50.8 mm

Blank online template 30.5x16.9 mm

Blank online template 43.2x10.3 mm

Blank online template 48.3x25.4 mm

Blank online template 63.5x38.1 mm

Blank online template 99.1x67.7 mm

Blank online template 60x60 mm

Blank online template 58.4x42.3 mm

Blank online template 210x297 mm

W 3 łatwych krokach szybko do odpowiedniej etykiety.

Otwieranie lub ładowanie

Załaduj utworzony wzór lub wybierz odpowiedni dla ciebie jeden z wielu wzorów projektów.

Tworzenie

Stwórz indywidualnie stosując szeroką paletę intuicyjnie obsługiwanych narzędzi lub skorzystaj z asystentów tworzenia, generując krok po kroku gotową etykietę.

Drukowanie i zapisywanie

Włóż arkusz etykiety do drukarki. Zostanie utworzony PDF. Twoje etykiety zostają wydrukowane w szybki i profesjonalny sposób. Porada: po zapisaniu projektu można ponownie otworzyć i zaktualizować projekt.

Cechy i funkcje

Pomoc

Z profesjonalnie utworzonymi etykietami jesteś znakomicie zorganizowany. Do pomocy służą liczne cechy i funkcje.

 • Bez instalacji

  Bez instalacji, bez pobierania, bez aktualizacji: Asystent etykiet online działa na wszystkich systemach operacyjnych i ze wszystkimi aktualnymi przeglądarkami internetowymi. Potrzebujesz jedynie programu PFD-Reader. Narzędzie sieciowe jest idealne dla sieci firmowych i komputerów domowych, gdzie nie chcemy lub nie możemy instalować oprogramowania.

 • Prowadzone tworzenie etykiet

  Skorzystaj z naszego nowego asystenta etykiet, który poprowadzi cię krok po kroku do gotowej etykiety. Wystarczy wybrać wzór etykiety i wprowadzić indywidualne teksty i ilustracje w przejrzystej masce wprowadzania danych. W oknie podglądu można śledzić swoje zmiany. Wystarczy wypróbować.

 • Drukowanie seryjne

  Za pomocą asystenta etykiet online można tworzyć nie tylko pojedyncze etykiety, ale również całe arkusze. Nawet w jednym projekcie, lecz z różnymi danymi, jak jest to wymagane podczas druku seryjnego etykiet adresowych. W przeciwieństwie do druku seryjnego w MS Office można to wykonać tylko w trzech krokach: 1. Ładowanie tabeli Excel - 2. Wybór wypełniacza - 3. Sprawdzenie podglądu. Każda etykieta zawiera wówczas inny adres z listy adresów.

 • Ponowne użycie wzorów

  Wzory utworzone w poprzedniej wersji można bez problemu edytować i ponownie użytkować w nowej wersji. Zalogować się jak zwykle, wejść w utworzony wzór i kontynuować pracę w nowym Asystencie etykiet online.

 • Intuicyjna obsługa

  Popularne funkcje, znane otoczenie: Z asystentem etykiet online można pracować tak, odbywa się to zwyczajowo w Microsoft Office.

 • Ładowanie grafiki

  Możesz łatwo załadować swoje własne zdjęcia lub logo za pomocą przycisku z obrazem. Ponadto: Etykieta podczas całej edycji jest wyświetlana na ekranie dokładnie tak, jak będzie później wyglądać w druku.

 • Zapis online

  Wszystkim użytkownikom, którzy jeszcze się zalogują, do dyspozycji pozostaje jeszcze jedna dodatkowa funkcja: Wykonane wzory możesz zapisać online, mając do nich dostęp w każdej chwili i w każdym miejscu edytować je i ponownie zapisywać.

 • Wydrukować kody

  Również kod QR i kody kreskowe można utworzyć za pomocą kilku kliknięć i wydrukować na etykiecie. Wprowadzić po prostu adres internetowy lub wprowadzić kod EAN – kod QR lub kreskowy jest już wygenerowany. W połączeniu z funkcją druku seryjnego możliwe jest również umieszczenie różnych kodów na jednym arkuszu. Ponadto: Wygenerowany kod kreskowy/kod QR można zapisać w postaci grafiki na swoim komputerze.