Tworzenie etykiet online
i drukowanie

Nowość: wzory projektowe do natychmiastowego użycia,
asystent tworzenia, który krok po kroku prowadzi do utworzenia
gotowej etykiety i posiada wiele funkcji. Bezpłatnie. Brak
konieczności instalacji oprogramowania.

Zawsze i wszędzie dostępne.

Tu znajdziesz numer artykułu

Na przedniej stronie opakowania lub na odwrotnej stronie każdego arkusza etykiety.

 

Szablony

Szybko i łatwo znajdź pasujący szablon i rozpocznij pracę.

Wzór lub in blanco?
wybierz
Użycie
wybierz
Format
wybierz
Forma
wybierz
Usuń wszystkie filtry Ihre Auswahl:
Design

Wir haben 183 Ergebnisse gefunden

Address labels, design 1

Address labels, design 1

Address labels, design 1

Address labels, design 2

Address labels, design 2

Address labels, design 2

Address labels, design 3

Address labels, design 3

Address labels, design 3

Address labels, design 4

Address labels, design 4

Address labels, design 4

W 3 łatwych krokach szybko do odpowiedniej etykiety.

Otwieranie lub ładowanie

Załaduj utworzony wzór lub wybierz odpowiedni dla ciebie jeden z wielu wzorów projektów.

Tworzenie

Stwórz indywidualnie stosując szeroką paletę intuicyjnie obsługiwanych narzędzi lub skorzystaj z asystentów tworzenia, generując krok po kroku gotową etykietę.

Drukowanie i zapisywanie

Włóż arkusz etykiety do drukarki. Zostanie utworzony PDF. Twoje etykiety zostają wydrukowane w szybki i profesjonalny sposób. Porada: po zapisaniu projektu można ponownie otworzyć i zaktualizować projekt.

Cechy i funkcje

Pomoc

Z profesjonalnie utworzonymi etykietami jesteś znakomicie zorganizowany. Do pomocy służą liczne cechy i funkcje.

 • Bez instalacji

  Bez instalacji, bez pobierania, bez aktualizacji: Asystent etykiet online działa na wszystkich systemach operacyjnych i ze wszystkimi aktualnymi przeglądarkami internetowymi. Potrzebujesz jedynie programu PFD-Reader. Narzędzie sieciowe jest idealne dla sieci firmowych i komputerów domowych, gdzie nie chcemy lub nie możemy instalować oprogramowania.

 • Prowadzone tworzenie etykiet

  Skorzystaj z naszego nowego asystenta etykiet, który poprowadzi cię krok po kroku do gotowej etykiety. Wystarczy wybrać wzór etykiety i wprowadzić indywidualne teksty i ilustracje w przejrzystej masce wprowadzania danych. W oknie podglądu można śledzić swoje zmiany. Wystarczy wypróbować.

 • Drukowanie seryjne

  Za pomocą asystenta etykiet online można tworzyć nie tylko pojedyncze etykiety, ale również całe arkusze. Nawet w jednym projekcie, lecz z różnymi danymi, jak jest to wymagane podczas druku seryjnego etykiet adresowych. W przeciwieństwie do druku seryjnego w MS Office można to wykonać tylko w trzech krokach: 1. Ładowanie tabeli Excel - 2. Wybór wypełniacza - 3. Sprawdzenie podglądu. Każda etykieta zawiera wówczas inny adres z listy adresów.

 • Ponowne użycie wzorów

  Wzory utworzone w poprzedniej wersji można bez problemu edytować i ponownie użytkować w nowej wersji. Zalogować się jak zwykle, wejść w utworzony wzór i kontynuować pracę w nowym Asystencie etykiet online.

 • Intuicyjna obsługa

  Popularne funkcje, znane otoczenie: Z asystentem etykiet online można pracować tak, odbywa się to zwyczajowo w Microsoft Office.

 • Ładowanie grafiki

  Możesz łatwo załadować swoje własne zdjęcia lub logo za pomocą przycisku z obrazem. Ponadto: Etykieta podczas całej edycji jest wyświetlana na ekranie dokładnie tak, jak będzie później wyglądać w druku.

 • Zapis online

  Wszystkim użytkownikom, którzy jeszcze się zalogują, do dyspozycji pozostaje jeszcze jedna dodatkowa funkcja: Wykonane wzory możesz zapisać online, mając do nich dostęp w każdej chwili i w każdym miejscu edytować je i ponownie zapisywać.

 • Wydrukować kody

  Również kod QR i kody kreskowe można utworzyć za pomocą kilku kliknięć i wydrukować na etykiecie. Wprowadzić po prostu adres internetowy lub wprowadzić kod EAN – kod QR lub kreskowy jest już wygenerowany. W połączeniu z funkcją druku seryjnego możliwe jest również umieszczenie różnych kodów na jednym arkuszu. Ponadto: Wygenerowany kod kreskowy/kod QR można zapisać w postaci grafiki na swoim komputerze.